dor
Krzysztof Mączyński zdobył pierwszą bramkę dla Legii w meczu z Koroną.
Krzysztof Mączyński zdobył pierwszą bramkę dla Legii w meczu z Koroną. Fot. Dziennik Polski
Legia Warszawa wygrała na Kolporter Arenie z Koroną Kielce 2:1. Pierwszą bramkę dla mistrza Polski zdobył reprezentant kraju Krzysztof Mączyński.

-Pierwsza połowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Po przerwie przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją stronę - mówił Krzysztof Mączyński, pomocnik Legii. -To na pewno jedna z moich najładniejszych bramek i przy tym bardzo ważna. Dała nam nadzieję na zwycięstwo, które jest dla nas bardzo ważne. Ja mam swoje zalecenia taktyczne, które staram się wykonywać. Nieważne są interesy indywidualne, liczy się całość - dodał Krzysztof Mączyński z Legii.

Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!