Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
JESPER KARLSTROM 4 (grał do 82. minuty)...

Lech Poznań nie zagrał na swoim poziomie i przegrał z Rakowem Częstochowa (0:1). Oceniamy piłkarzy Kolejorza

POMOCNICY

JESPER KARLSTROM 4 (grał do 82. minuty)
Jak zwykle sporo pracował w środku pola w przechwycie. Zbierał sporo drugich piłek. Pewny punkt środka pola, choć w drugiej części drugiej połowy notował kilka strat. Wydawało się, że "siadł" fizycznie. W końcówce meczu popełnił już sporo błędów i słusznie zszedł z boiska.

RADOSŁAW MURAWSKI 4 grał do 76. minuty)
Nie był tak solidny w środku pola jak w dwóch poprzednich meczach. Dał się kilka razy ograć, ale za to radził sobie nieźle z Ivim Lopezem. Po przerwie wyglądał słabiej.

KRISTOFFER VELDE 3 (grał do 45. minuty)
Sporo pracował w obronie i potrafił kilka razy odebrać piłkę. Niestety w ofensywie miał problem z właściwymi decyzjami. Czasami niepotrzebnie spowolniał grę. Drugi mecz z rzędu schodzi w przerwie.

JOAO AMARAL 3 (grał do 61. minuty)
W pierwszej połowie sporo niedokładności. Odskakiwała mu piłka, źle się ustawiał, a dodatkowo sporo się ślizgał. Był chaotyczny. Drugi z rzędu ligowy bardzo słaby występ.

JAKUB KAMIŃSKI 3 (grał do 82. minuty)
Błysnął dopiero po 30 minutach gry, ale w dobrej sytuacji trafił w Kovacevica. Ogólnie w całym meczu niewidoczny. Popełniał proste błędy. Jest pod formą od kilku spotkań.

Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań --->

Porażka siatkarek w ostatnim sparingu przed Ligą Narodów. Udany rewanż Holenderek

Świetny początek sezonu Pii Skrzyszowskiej! Polka otarła się o rekord życiowy!

Texom Stal Rzeszów walczyła, ale przegrała w Ostrowie. Zadecydował ostatni wyścig