Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Radosław Murawski 5 (grał do 80 minuty)...

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2:2. Klasyk nie zawiódł. Zobacz, jak oceniliśmy lechitów

Pomocnicy

Radosław Murawski 5 (grał do 80 minuty)
Grał nieźle. W pierwszej części wraz z Karlstroemem mieli kontrolę w środku boiska. Niestety to on (czy słusznie?) pozwolił Pogoni wrócić do gry, gdyż zagrał ręką.

Jesper Karlstroem 7
Zdobył kapitalnego gola, ale zasłużył też na brawa za decyzję. To była pierwsza bramka Szweda w tym sezonie. Bardzo dobry też w rozbijaniu akcji rywali.

Kristoffer Velde 4 (grał do 61 minuty)
W pierwszej części najsłabszy z lechitów. Gubił piłkę, zupełnie nie wychodziły mu dryblingi. Trochę lepszy po przerwie, ale nie dziwimy się, że van den Brom postanowił dać szansę Ba Loui.

Michał Skóraś 7
Miał udział przy pierwszym golu, wywalczył też rzut karny. Szkoda jednak, że na początku zmarnował wyśmienitą sytuację. Jest w niezłej dyspozycji fizycznej, ale też kilka razy stracił piłkę.

Afonso Sousa 6 (grał do 61 minuty)
Ruchliwy, dobrze czujący się w roli "10". Dwa razy świetnie "wypuścił" Skórasia, po faulu na nim powinna być czerwona kartka. Bardzo aktywny też po przerwie. Często był przy piłce, rozgrywał, groźnie strzelał. Jego zmiana była dla nas lekkim zaskoczeniem.