4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
MIKAEL ISHAK - 7...

Lech Poznań pokonał Legię Warszawa 1:0. Oceniamy piłkarzy Kolejorza w meczu w stolicy. Złota bramka Ishaka i zwycięstwo Lecha po 6 latach

NAPASTNIK I ZMIENNICY

MIKAEL ISHAK - 7
W pierwszej połowie Szwed bardzo często schodził po piłkę na własną połowę, przez co brakowało go przy dośrodkowaniach w polu karnym. Szarpał, walczył i męczył rywali. Po zmianie stron zobaczyliśmy już jego piękne oblicze, czyli uderzenie z woleja, po którym w sektorach kibiców Legii zrobiło się cicho, jak makiem zasiał. W doliczonym czasie gry nie wykorzystał karnego.

Grali także
MICHAŁ SKÓRAŚ 5
(grał od 72 minuty) Miał utrzymać się przy piłce i odciążyć obronę Lecha w ostatnich minutach, ale za rzadko pokazywał się do gry.