Maciej Lehmann
Kristoffer Velde jak ma dzień, to warto kupić bilet, by zobaczyć jego popisyZobacz oceny zawodników Lecha Poznań --->Adam Jastrzębowski
Lech Poznań wygrał z niewygodną Stalą Mielec 2:1 i dopisał kolejne trzy punkty. Zwycięstwo poznaniakom zapewnili Kristoffer Velde i Filip Marchwiński. Zobacz jak oceniliśmy piłkarzy Lecha Poznań.

Lech Poznań zaczął ten mecz bardzo źle. Znów dał się zaskoczyć po kontrataku. W 24 minucie Stal objęła prowadzenie. Świetnie do prostopadłego podania wystartował Maciej Domański, fatalnie za to wyglądał Filip Dagerstal, który stracił równowagę, a napastnik gości przelobował Mrozka.

Lec Poznań obudził się dopiero po pół godziny gry. Sygnał do ataku dał Velde. Norweg wygrał "przebitkę" w polu karnym. Stanął sam na sam z bramkarzem i strzelił po ziemi.

Velde miał też udział też drugim golu. Do odbitej po jego strzale piłki najlepiej wystartował Marchwiński, który uderzył z półobrotu i jeszcze przed przerwą ustalił wynik meczu.

W czwartek przy Bułgarskiej Kolejorz zmierzy się z Rakowem.

Są zjawiskowe i olśniewające. To dla tych pięknych kobiet piłkarze Lecha Poznań stracili głowy. Jak wyglądają żony i partnerki zawodników Kolejorza? Zobaczcie wspaniałe panie, które na co dzień są niezawodnym wsparciem dla zawodników Mistrza Polski --->

Oto partnerki piłkarzy Lecha Poznań! Olśniewające dziewczyny...