Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Lech Poznań w Wielką Sobotę zapewnił spokojne święta swoim...

Lech Poznań wykonał zadanie i pokonał Wisłę Płock 1:0. Oceny piłkarzy Kolejorza

Lech Poznań w Wielką Sobotę zapewnił spokojne święta swoim kibicom i w 29. kolejce, gdzie wygrały Pogoń Szczecin i Raków Częstochowa, pokonał na wyjeździe Wisłę Płock 1:0 i na pięć kolejek przed końcem rozgrywek nadal jest liderem tabeli. Ten mecz potwierdził słowa Macieja Skorży z czwartkowej konferencji prasowej o tym, że na tym etapie sezonu jego drużynie zależy przede wszystkich na wynikach, a nie na stylu. Kolejorz był do bólu konsekwentny i nie dopuścił rywali do zbyt wielu sytuacji bramkowych, a sam pod koniec pierwszej połowy wymierzył kluczowy cios po akcji Michała Skórasia z Dawidem Kownackim, gdzie do bramki trafił ten drugi. To oraz mądra i dojrzała gra starczyły na zdobycie bardzo ważnych trzech punktów na drodze do upragnionego tytułu. Sprawdźcie oceny piłkarzy Lecha Poznań za mecz z Wisłą Płock (skala ocen 1-10).

Zobacz oceny piłkarzy Kolejorza --->

Tak wygląda majówka 2024 w Biskupinie - zdjęcia, wideo. Atrakcyjnie aż do niedzieli!

Polska Miss Woj. Pomorskiego wyłoniona! [FOTORELACJA]

Polecamy

Sensacja w stolicy Hiszpanii. Obrońca tytułu za burtą. Koniec niewiarygodnej serii

Kolega z ataku w Barcelonie obrażony na Lewandowskiego? Wymowne zachowanie

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do Paryża. Prawie połowa nieobecna