Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
JESPER KARLSTROM 7...

Lech Poznań zagrał najlepszy mecz wyjazdowy w tym sezonie PKO Ekstraklasy! Pogoń Szczecin rozbita w hicie. Oceniamy piłkarzy Macieja Skorży

POMOCNICY

JESPER KARLSTROM 7
Nieco mniej widoczny do przerwy niż Murawski, z którym wymieniał się pozycjami. W środku pola Pogoń w pierwszych 45 minutach zbyt wiele nie pograła. Po przerwie grał na swoim, wysokim poziomie. Dobrze zachował się przy golu na 1:0.

RADOSŁAW MURAWSKI 8
Był wszędzie. Nie odpuszczał żadnej piłki. Bardzo solidne pierwsze 45 minut. Wyróżniająca postać w barwach Lecha. Fantastyczna asysta drugiego stopnia przy golu Ishaka. Najlepszy mecz Radka do tej pory w Kolejorzu.

KRISTOFFER VELDE 5 (grał do 84. minuty)
W pierwszych minutach szukał dryblingu i starał się stwarzać przewagę na połowę rywala. Gdyby w jednej akcji lepiej przyjął piłkę, wyszedłby sam na sam ze Stipicą. W końcówce pierwszej połowy mógł zachować się lepiej w polu karnym. Miał swoją sytuację bramkową na początku drugiej połowy.

JOAO AMARAL 5 (grał do 66. minuty)
Aktywny od pierwszych minut. Dawał sygnał do pressingu. Niestety przegrał kilka pojedynków. Brakowało mu też odpowiedniego czucia piłki. Jako pierwszy zszedł z boiska i... słusznie.

JAKUB KAMIŃSKI 6 (grał do 84. minuty)
Niewidoczny od pierwszych minuty. Nie robił różnicy i nie wygrywał pojedynków. W drugiej połowie blisko było drugiej żółtej kartki. Zapowiadał się przeciętny występ, ale popisał się świetną asystą do Ishaka.