Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Radosław Murawski 6...

Lech Poznań - Żalgiris Kowno 3:1. Hotić imponował, nowe nabytki na plus. Zobacz oceny lechitów!

POMOCNICY

Radosław Murawski 6
Autor trzeciego gola. Precyzyjnie strzelił zza pola karnego. Od początku bardzo dobrze czuł się na boisku. Pokazywał się do gry, celnie podawał, regulował tempo gry. Kapitańska opaska dodała mu skrzydeł, choć tak jak cały zespół po przerwie dużo słabszy.

Dino Hotić 7 (grał do 59 minuty)
Bośniak przywitał się z Bułgarską efektownym golem głową. Ciekawostką jest, że w tym meczu był...najniższy na boisku. Świetnie jednak wyszedł do piłki zagranej zza plecy obrońców. Kilka minut później mógł mieć drugą bramkę, ale źle przyjął piłkę i musiał uderzać, ze "słabszej" prawej nogi.

Swój dorobek bramkowy mógł też podwyższyć w 26 min. ale nie wykorzystał podania Velde. Poza tym świetnie podał do Szymczaka, więc niewiele brakowało by zaliczył też asystę. Gra szybko, inteligentnie, dobrze porusza się po boisku. Lech powinien mieć z niego wiele pociechy.

Filip Marchwiński 4 (grał do 43 minuty)
Nie miał okazji strzeleckich, dobrze pilnowany, nie potrafił przebić się w tłoku, jaki panował przed polem karnym. W końcówce pierwszej odsłony, po ostrym starciu w środku pola doznał kontuzji. Wydaje się, że uraz nie jest groźny.

Afonso Sousa 5 (grał do 83 minuty)
Gdyby jego efektowny strzał nożycami znalazł drogę do bramki, pewnie długo mówiłoby się o tym golu. Portugalczyk odnotował w pierwszej połowie dwa ważne odbiory, starał się znaleźć lukę w defensywie gości, był aktywny, choć nie zawsze dokonywał właściwych wyborów.

Kristoffer Velde 4
Jego podanie w 26 minucie do Hoticia, to było prawdziwe ciasteczko. Starał się zrobić "coś ekstra" w swoim stylu, ale tym razem nie udało mu się pokazać nic efektownego. Przeciętny występ.

Zobacz kolejne oceny zawodników --->

Polecamy

Miłosz Redzimski o krok od wyjazdu na igrzyska olimpijskie! W sobotę decydujący mecz!