Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Lech Poznań miał dwubramkowe prowadzenie, którego nie...

Lech Poznań zawiódł w końcówce meczu. Bawił się Joao Amaral, ale bawiła się też obrona Kolejorza. Oceniamy piłkarzy po spotkaniu z Cracovią

Lech Poznań miał dwubramkowe prowadzenie, którego nie powinien wypuścić, ale dał się zaskoczyć. Koncert Joao Amarala nie pomógł. Kolejorz stracił dwa gole po stałych fragmentach gry, a Maciej Skorża w drugiej połowie zmianami rozregulował grę zespołu. Do tego lechici popełnili sporo błędów w obronie. Widoczny był brak Salamona i Lech tym remisem dał się doścignąć ligowej czołówce. Teraz ma tylko dwa punkty przewagi nad Pogonią. W końcówkach meczu nie może tak grać drużyna, która chce walczyć o mistrzostwo. Oceniliśmy piłkarzy Kolejorza za mecz z Cracovią (skala ocen 1-10).

Sprawdźcie, jak oceniliśmy zawodników Macieja Skorży (skala 1-10)---->

IV liga. Wisła II Kraków wygrała w Oświęcimiu z Unią. Gol Kuziemki „palce lizać”

NOWE

Polecamy

Bilety na Euro 2024. Rusza sprzedaż last minute. Kiedy i gdzie nabyć?

Reprezentacja Polski rozpoczęła przygotowania do Paryża. Prawie połowa nieobecna

Były trener Lecha Poznań z kłopotami w Unionie Berlin. Media: Blisko odejścia!