Lechia Gdańsk U-23 remisuje z rezerwami Bytovii Bytów [Zdjęcia]

KM
Młoda Lechia Gdańsk zremisowała 1:1 z rezerwami Bytovii Bytów w meczu czwartej ligi.

W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali. Najbliżej gola był Przemysław Macierzyński, ale piłka po jego strzale minęła prawy słupek bramki. Swoją okazję mieli także bytowianie, ale bezbłędnym wślizgiem popisał się Daniel Mikołajewski i przerwał groźnie zapowiadającą się akcję gości.

Pierwsi do bramki trafili goście. W 60 minucie po stałym fragmencie gry okazję wykorzystał Krzysztof Kropidłowski. Gola dającego remis 20 minut później zdobył Florian Schikowski. Zawodnik biało-zielonych wykorzystał zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Przemysław Macierzyński.

4. Kolejka NO10.PL IV Ligi
Lechia II Gdańsk - MKS Bytovia II Bytów 1:1 (0:0)

Bramki: Lechia: Florian Schikowski Bytovia: Krzysztof Kropidłowski
Lechia Gdańsk: Woźniak – Lizakowski, Mikołajewski, Marek, Szukiełowicz – Cegiełka, Krasić, Petk – Landowski, Rugowski, Macierzyński
Bytovia II: Oszmaniec – Galikowski (Leik), Kaba, Burzyński, Chajecki – Kropidłowski, Błaszkowski, Hendryk, Wasiak, Wolski – Zagdan.

Pożary w Lechii ugaszone, Arka tylko z pierwszym trafieniem

Materiał oryginalny: Lechia Gdańsk U-23 remisuje z rezerwami Bytovii Bytów [Zdjęcia] - Dziennik Bałtycki