Legia - Widzew 2:3. Łodzianie pokazali, że potrafią grać w piłkę

pas
Zamiast ligowego grania sparingowy mecz Widzewa z Legią

Do przerwy w meczu kontrolnym z Legią Warszawa widzewiacy remisowali 2:2. Bramki dla łodzian zdobyli: Ernest Terpiłowski i Bartosz Guzdek. W drugiej połowie łodzianie strzelili zwycięskiego gola i wygrali 3:2. Autorem zwycięskiego gola był Dominik Kun.

Widzew: zawodnik testowany - Fabio Nunes, Martin Kreuzriegler, Marek Hanousek (Daniel Chwałowski), Patryk Stępiński, Karol Danielak (Paweł Zielinski), Patryk Lipski (Kacper Karasek), Dominik Kun, Mateusz Michalski (Robert Prochownik), Ernest Terpiłowski (Daniel Villanueva), Bartosz Guzdek (Przemysła Kita).
Legia: Artur Boruc (46, Richard Strebinger) - Artur Jędrzejczyk, Bartosz Slisz (46, Ihor Charatin) , Joel Abu Hanna, Mateusz Hołownia (77, Mateusz Grudziński) - Paweł Wszołek (46, Ramil Mustafajew), Patryk Sokołowski, Josue (46, Igor Strzałek), Kacper Skibicki - Rafael Lopes (62, Bartłomiej Ciepiela), Maciej Rosołek (46, Szymon Włodarczyk)

Zwraca uwagę najbardziej znany futbolowy gracz w Polsce czyli zawodnik testowany i to na pozycji bramkarza. Widać, że Widzew pilnie szuka gracza, który zastąpi kontuzjowanych Wrąbla i Reszkę.
Zaległy mecz z GKS Katowice Widzew zagra na wyjeździe 6 kwietnia o godz. 20.30. 3 kwietnia o godz. 15 w meczu 26 kolejki Widzew podejmie GKS Tychy.