Liga angielska. Emery zaczął od porażki. Arsenal przegrał z Manchesterem City

JCZ
Arsenal - Manchester City 0:2
Arsenal - Manchester City 0:2 AFP/East News
Liga angielska. Zmienił się trener, ale problemów nie ubyło. Arsenal na inaugurację przegrał z Manchesterem City 0:2 (0:1). Obrońca tytuł trafił zarówno przed przerwą jak i po niej.

Mniej niż kwadrans - tyle czasu potrzebował Manchester City, żeby znaleźć sposób na gospodarzy. W 14 minucie do siatki trafił Raheem Sterling, wykorzystując bierną postawę linii obronnej. Napastnik zrobił kilka dobrych metrów, zanim oddał strzał z prawej nogi. Nikt do nie dogonił, ani nie zablokował piłki.

"Kanonierów" wykończył Bernardo Silva. Portugalczyk w 63 minucie kopnął idealnie pod poprzeczkę z okolicy 13 metra, dzięki czemu ustalił wynik na 2:0. To było rutynowe zwycięstwo mistrzów Anglii. Gdyby nie Petr Cech, mogło okazać się jeszcze bardziej okazałe.

Mecz Arsenal - Manchester City WYNIK

LIGA ANGIELSKA w GOL24

Materiał oryginalny: Liga angielska. Emery zaczął od porażki. Arsenal przegrał z Manchesterem City - Gol24