Bartosz Głąb
Fabiański wszedł w meczu z United
Fabiański wszedł w meczu z United PAP/EPA
Liga angielska. Łukasz Fabiański niespodziewanie pojawił się na murawie w drugiej połowie meczu przeciwko Manchesterowi United zmieniając kontuzjowanego Alphonse'a Areolę. Do przerwy "Czerwone Diabły" prowadziły 1:0, a tuż po przerwie Alejandro Garnacho podwyższył wynik. W końcówce "Czerwone Diabły" strzeliły trzeciego gola i pewnie wygrały spotkanie 23. kolejki rozgrywek.

Liga angielska. Łukasz Fabiański wszedł w meczu z Manchesterem United

W 23. kolejce Premier League Manchester United zmierzył się z West Hamem. W bramce "Młotów" od pierwszej minuty wystąpił Alphonse Areola, co jest standardem w obecnym sezonie. Francuski bramkarz skapitulował w 23. minucie, kiedy Rasmus Hojlund wpadł w pole karne i mocnym strzałem dał prowadzenie "Czerwonym Diabło".

Na drugą połowę Alphonse Areola już nie wyszedł. W jego miejsce między słupkami zameldował się Łukasz Fabiański. Dla Polaka nie był to jednak udany występ, bo już po nieco ponad trzech minutach, musiał wyciągać piłkę z siatki. Mocny strzał Alejandro Garnacho odbił się od obrońcy "Młotów" i zmylił polskiego bramkarza.

Liga angielska. Alejandro Garnacho skopiował cieszynkę Cristiano Ronaldo. Manchester United rozbił West Ham United

Argentyński snajper po strzeleniu gola wykonał cieszynkę, jak w przeszłości Cristiano Ronaldo. Garnacho usiadł na bandach reklamowych i zapozował niczym słynny Portugalczyk.

W końcówce "Czerwone Diabły" po raz trzeci trafiły do bramki West Hamu. Ponownie na listę strzelców wpisał się Alejandro Garnacho. Tym razem pokonał Fabiańskiego płaskim strzałem, w dolny róg bramki.

Wynik na Old Trafford spowodował, że Manchester United przeskoczył w tabeli "Młoty". Teraz zajmuje 6. miejsce w klasyfikacji i jest tuż za strefą europejskich pucharów. Dla Łukasza Fabiańskiego był to 4 mecz w tym sezonie angielskiej Premier League.

LIGA ANGIELSKA w GOL24

To jest Liga Mistrzów wśród opraw. Oto najlepsze prace ultrasów Legii Warszawa z kończącego się 2023 roku. Jest na co popatrzeć, zresztą zerknijcie sami!

Najlepsze oprawy Legii Warszawa w 2023 roku. To prawdziwe dz...