Liga Europy. Podział punktów w meczu rywali Legii Warszawa. Przed własną publicznością Leicester City zremisował ze Spartakiem Moskwa 1:1. Obie bramki padły po przerwie.

Liga Europy. Leicester City - Spartak Moskwa 1:1
Nieoczekiwanie to Spartak objął prowadzenie. Po wygraniu walki na prawej flance Michaił Ignatow dorzucił piłkę w pole karne, gdzie głową sięgnął ją były zawodnik m.in. Chelsea, Victor Moses. Doświadczony Nigeryjczyk precyzyjnym strzałem zdołał pokonać Kaspra Schmeichela.

Leicester odpowiedział szybko, z tą różnicą, że wrzutkę od uderzenia przedzieliło przedłużenie głową. W roli bohatera Ghańczyk Daniel Amartey, który pełnił rolę obrońcy.

Lisy mogły pójść za ciosem i wygrać mecz, ale Jamie Vardy zmarnował jedenastkę podyktowaną po faulu Mosesa na Ademoli Lookmanie. A w 84 minucie Kelechi Iheanacho obił słupek.

Ten wynik sprawia, że grupie C przewodzi Napoli z siedmioma punktami, druga jest Legia z sześcioma, trzeci Leicester (pięć), a ostatni Spartak (cztery).

25 listopada Leicester podejmie Legię, zaś Spartak zagra u siebie z Napoli.

Leicester City - Spartak Moskwa 1:1 (0:0)
Bramki: Amartey 58' - Moses 51'
Żółte kartki: Tielemans - Moses
W 75 minucie Jamie Vardy zmarnował rzut karny (bramkarz obronił).

Leicester City: Schmeichel - Amartey, Söyüncü, Evans - Castagne, Soumaré (83' Dewsbury-Hall), Tielemans, Bertrand (58' Lookman) - Pérez (59' Ndidi), Iheanacho - Daka (71' Vardy).

Spartak Moskwa: Selikhow - Ayrton, Dżykija, Gigot, Caufriez - Zobnin, Litwinow (94' Kutepow), Ignatow (87' Łomowickij) - Moses, Promes (77' Umyarow), Sobolew (77' Bakajew).