OPRAC.:
Jakub Maj
Jakub Maj
PAP/EPA/YOAN VALAT
Piłkarze Paris Saint-Germain ponieśli drugą z rzędu porażkę w ekstraklasie francuskiej, przegrywając na własnym boisku z Olympique Lyon 0:1. W poprzedniej kolejce ulegli również u siebie drużynie Rennes 0:2.

W niedzielnym meczu bramkę w 56. minucie zdobył Bradley Barcola. Goście mogli prowadzić już po pierwszej połowie, lecz Alexandre Lacazette w 39. minucie nie wykorzystał rzutu karnego. PSG wystąpiło w silnym składzie, z Lionelem Messim i Kylianem Mbappe.

W tabeli paryżanie mają już tylko sześć punktów przewagi nad Lens, które w sobotę wygrało na wyjeździe z Rennes 1:0. Sześć punktów straty ma także Olympique Marsylia, która w piątek zremisowała z Montpellier 1:1. (PAP)