etc
Liga Narodów. W 28. minucie to Polska objęła prowadzenie. Belgię wykiwał nasz tercet; piłkę spod linii do pola karnego wprowadził Piotr Zieliński, otwierające podanie dał Sebastian Szymański, a kapitan Robert Lewandowski po przyjęciu lewą nogą również lewą trafił obok prawego słupka.

- Goooool! 1:0! Ależ to pograli, nasi! 28 minuta, brawo Polacy, brawo Robert Lewandowski, brawo Zieliński - emocjonował się w TVP komentator Mateusz Borek.

- Brawo Piotrek Zieliński! No rewelacyjna akcja naszego ofensywnego pomocnika. Świetne wyczucie tej linii obrony drużyny belgijskiej Roberta Lewandowskiego. Pierwsza chyba tak dobra akcja Polaków - dopowiadał Robert Podoliński.

Dla Lewandowskiego to 76. gol w 131. występie dla reprezentacji. Szymański asystował dopiero po raz 2. (w 14 meczu).

Henning Berg, Rafał Janas, a może Marcin Brosz... Lista kandydatów do zastąpienia Macieja Skorży w Lechu Poznań jest imponującaZobacz, kto może w najbliższych tygodniach zostać nowym szkoleniowcem Lecha Poznań --->

Trenerski wakat w Lechu Poznań. Kto może zostać następcą Mac...

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?