Liga włoska. AC Milan wrócił z dalekiej podróży. Mógł przegrać z Torino 0:3

JCZ
Torino - AC Milan 2:2
Torino - AC Milan 2:2 MARCO BERTORELLO/AFP/East News
Liga włoska. Zryw w drugiej połowie uchronił AC Milan przed porażką. Do przerwy Torino prowadziło 2:0, a mogło i 3:0, gdyby tylko Adem Ljajić wykorzystał jedenastkę. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Milan ma osiem punktów straty do liderującego Juventusu Turyn. Jest piąty w tabeli z dorobkiem 37 punktów.

Torino – AC Milan 2:2 ()

Bramki: Belotti 21', Benassi 26' – Bertolacci 55', Bacca 60' (k.)
W 32. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Ljajić
Żółte kartki: Moretti, Belotti, Obi, Rossettini, Falque – Locatelli, Romagnoli
Czerwona kartka: Romagnoli (za drugą żółtą)

Torino: Hart - Zappacosta, Rossettini, Moretti, Barreca - Benassi (81' Baselli), Valdifiori (68' Lukić), Obi (61' Iturbe)- Falque, Belotti, Ljajić.

AC Milan: Donnarumma - Abate, Paletta, Romagnoli, Calabria (87' Vangioni) - Pasalić, Locatelli, Bertolacci (74') - Suso, Bacca, Bonaventura (84' Niang).

LIGA WŁOSKA w GOL24

Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Liga włoska. AC Milan wrócił z dalekiej podróży. Mógł przegrać z Torino 0:3 - Gol24