PI
East News/AFP PHOTO / CARLO HERMANN
Napoli pewnie wygrało z Pescarą 3:1. Drużyna Piotra Zielińskiego w tym meczu miała dwie twarze. W pierwszej połowie jej ataki nie były przekonujące, za to początek drugiej połowy rozstrzygnął losy meczu. W 47. minucie wynik otworzył Lorenzo Tonelli, w 49. Marek Hamsik wykorzystał kapitalne dogranie Piotra Zielińskiego. Trzecią bramkę zdobył Dries Mertens. Gdy wydawało się, że goście wrócą do Pescary bez zdobytej bramki to w doliczonym czasie gry Gianluca Caprari wykorzystał rzut karny podyktowany za faul Elseida Hysaja. Zieliński rozegrał 65 minut, a Igor Łasicki cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

LIGA WŁOSKA w GOL24

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Materiał oryginalny: Liga włoska. Napoli wygrało z Pescarą. Kapitalna asysta Piotra Zielińskiego! [WIDEO] - Gol24