PI
Piotr Zieliński zagrał 70 minut przeciwko Fiorentinie
Piotr Zieliński zagrał 70 minut przeciwko Fiorentinie Szymon Starnawski
Liga włoska. Jednym z najbardziej szalonych meczów 18. kolejki był mecz Fiorentiny z Napoli. Do przerwy goście prowadzili 1:0. Potem zaczęli grac jednak gospodarze i na chwilę przed ostatnim gwizdkiem było 3:2 dla nich. Zakończyło się remisem 3:3. Karnego wykorzystał zastępca Arkadiusza Milika, Manolo Gabbiadini. Piotr Zieliński przebywał na boisku do 70 minuty.

Fiorentina - Napoli 3:3 (0:1)
Bramki: Bernardeschi 52', 69' Zarate 82' - Insigne 25', Mertens 68', Gabbiadini 94' (k.)
Żółte kartki: Kalinić, Olivera, Tomović, Bernardeschi, Zarate - Albiol, Maskimović.

Fiorentina: Tatarusanu - Salcedo, Tomović, Astori, Olivera - Vecino, Badelj (73' Sanchez), Chiesa (87' Diks), Cristoforo (73' Zarate), Bernardeschi - Kalinić.

Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Chiriches (43' Maksimović), Ghoulam - Zieliński (70' Allan), Diawara (86' Gabbiadini), Hamsik - Callejon, Mertens, Insigne.

***

AS Roma - Chievo 3:1
Bramki: El Shaaraway 45', Dżeko 52', Perotti 93' (k.) - de Guzman 37'
Wojciech Szczęsny rozegrał pełne spotkanie.

Sampdoria - Udinese 0:0
Karol Linetty rozegrał pełne spotkanie.

Palermo - Pescara 1:1
Bramki: Quaison 11' - Biraghi 93' (k.)
Thiago Cionek rozegrał pełne spotkanie.

Materiał oryginalny: Liga włoska. Szalona wymiana w meczu Fiorentina - Napoli. Wynik ustalił rywal Milika - Gol24