JCZ
Chojniczanka - Odra LIVE! Królowie remisów liczą na inną końcówkę
Chojniczanka - Odra LIVE! Królowie remisów liczą na inną końcówkę Monika Smól
Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole ONLINE. 6. kolejkę Fortuna 1 ligi kontyunować będzie na Pomorzu. W Chojnicach drużyna, która jeszcze nie zaznała porażki zagra z rywalem mającym ten sam dorobek punktowy. Zapowiada się ciekawy bój zważywszy choćby na wyniki z poprzedniego sezonu. Relacja LIVE w GOL24 w środę od godziny 20:00.

Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole ONLINE

Gdyby piłkarze Chojniczanki umieli zachować koncentrację do końca, to dzisiaj cieszyliby się z 13 punktów i fotelu lidera. Zdarzyło się jednak inaczej. W trzech meczach wypuścili bowiem zwycięstwa "za pięć dwunasta".

Zaczęło się już na inaugurację, kiedy to mimo prowadzenia 3:1 chojniczanie ostatecznie zremisowali z Sandecją Nowy Sącz (gol na 3:3 w 91 minucie). Potem ten sam scenariusz przerobili jeszcze z Wigrami Suwałki (bramka na 1:1 w 91 minucie) oraz ostatnio z Puszczą Niepołomice (bramka na 1:1 w 94 minucie). - To jest nasza bolączka. Bardzo tego szkoda - nie ukrywa trener Przemysław Cecherz.

W klubie liczą, że mecz z Odrą nie będzie przebiegać w tak nerwowej atmosferze. Chociaż wspomnienia też nie są najlepsze. W marcu tego roku opolanie napsuli trochę krwi. Wyrównujący gol został strzelony kwadrans przed końcem. Dopiero odpowiedź Adama Ryczkowskiego z 78 minuty uspokoiła nastroje.

Odra do Chojnic przybywa po dwóch porażkach: najpierw uległa nieznacznie Rakowowi Częstochowa (0:1), potem również GKS 1962 Jastrzębie (1:2). - Jest mi smutno. Było najwięcej kibiców na trybunach, a zagraliśmy najsłabsze spotkanie - podkreślił trener Mariusz Rumak.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chojniczanka - Odra 2:1 (1 liga, 31.03.2018)
Odra - Chojniczanka 2:1 (1 liga, 02.09.2017)

Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole TRANSMISJA TV

Polsat Sport ani Polsat Sport Extra nie przeprowadzi transmisji na żywo. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Startujemy o godzinie 20:00.

PROGRAM TV[SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+]

1. LIGA w GOL24

Materiał oryginalny: Mecz Chojniczanka Chojnice - Odra Opole ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO - Gol24