JCZ
Robert Lewandowski chce zacząć 2017 rok od zwycięstwa i bramek
Robert Lewandowski chce zacząć 2017 rok od zwycięstwa i bramek Bartek Syta
Mecz Freiburg – Bayern Monachium ONLINE. O 20:30 wiosnę oficjalnie zainauguruje mistrz Niemiec. W meczu 17. kolejki zagra na wyjeździe z ósmym w tabeli Freiburgiem. Robert Lewandowski chce rozpocząć gonitwę za liderem klasyfikacji strzelców, Pierre-Emerickiem Aubameyangiem, który przebywa na Pucharze Narodów Afryki. Dzisiaj zobaczymy pierwsze trafienia Polaka w tym roku? Relacja LIVE w GOL24.pl

Freiburg – Bayern Monachium ONLINE

Bayern miał niecały miesiąc przerwy od Bundesligi. Okres przygotowawczy spędził w katarskiej Dosze. W jedynym sparingu pokonał belgijski Eupen 5:0. Lewandowski zszedł po pierwszej połowie. Nie wpisał się na listę strzelców.

Magazynek ma opróżnić dzisiaj. Do Aubameyanga traci cztery bramki - ma dwanaście, a Gabończyk szesnaście. Start wiosny to najlepszy czas na nadrabianie, bowiem napastnik Borussii Dortmund przebywa z reprezentacją na PNA 2017.

W zimowym okienku transferowym Bayern nie wzmocnił się. Umowy przedłużyli Lewandowski i Robben, ale nikt nowy nie przyszedł do drużyny. Stanie się to dopiero w lipcu, gdy z TSG 1899 Hoffenheim zjadą Sebastian Rudy i Niklas Sule. Możliwy jest też wykup Kingsleya Comana z Juventusu Turyn. Koniec kariery zapowiedział za to Xabi Alonso.

Czy przeciwko Freiburgowi Bayern zademonstruje pokaz sił? Jesienią nie zbudował szczególnej przewagi. Twardo naciska na niego beniaminek z Lipska, który zdobył tylko trzy punkty mniej. Piąte Hoffenheim, ze stratą siedmiu oczek, pozostaje natomiast jedynym zespołem, który jeszcze nie przegrał.

Przypuszczalne składy (za Kickerem):

Freiburg: Schwolow - Kübler, Gulde, Torrejon, Günter - Höfler, Frantz - Philipp, Grifo - Haberer – Niederlechner.

Bayern: Neuer - Lahm, Javi Martinez, Hummels, Alaba - Alonso, Vidal - Robben, Müller, Ribery – Lewandowski.

Nie zagrają:

Freiburg: Kempf, Niedermeier, Soyuncu, Falahen.
Bayern: Boateng, Thiago Alcantara

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Freiburg – Bayern 2:1 (liga niemiecka, 16.05.2015)
Bayern – Freiburg 2:0 (liga niemiecka, 16.12.2014)
Bayern - Freiburg 4:0 (liga niemiecka, 15.02.2014)

Lewandowski zagra na pewno, a Gikiewicz?

Mecz Freiburg – Bayern Monachium TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eurosport2 (mobilnie mecz dostępny w Eurosport Player). Rozpoczęcie o 20:25, pierwszy gwizdek sędziego pięć minut później. Relacja tekstowa z Freiburg – Bayern w GOL24.pl

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Więcej o LIDZE NIEMIECKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Wszyscy znani piłkarze w lidze chińskiej [22 NAZWISKA]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Mecz Freiburg – Bayern Monachium ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO - Gol24