Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki ONLINE. Suwalczanie pójdą za ciosem?

GKS Jastrzębie - Wigry LIVE! Suwalczanie pójdą za ciosem?
GKS Jastrzębie - Wigry LIVE! Suwalczanie pójdą za ciosem? Lucyna Nenow / Polska Press
Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki ONLINE. W zespole gości nastąpiło nowe otwarcie W debiucie trenera Pawła Crettiego udało się przełamać fatalną serię. Czy na trudnym terenie jego podopieczni pójdą za ciosem i wygrają drugi raz z rzędu? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:00.

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki ONLINE

Kibice Wigier na przełamanie czekali od 25 sierpnia. Po sześciu porażkach i remisie zespół najskromniej jak się dało pokonał Odrę Opole. Jedyną bramkę zdobył Kamil Sabiłło.

- Mieliśmy w tym meczu problemu, nie ukrywam tego. Z drugiej strony cieszę się, że tak młody zespół potrafił przetrwać trudne momenty - wyznał trener Paweł Cretti. - Nie wiem, czy w drugiej połowie zabrakło sił. Sprawdzimy to podczas analizy. Na pewno zbyt często traciliśmy piłkę po odbiorze. Musimy to poprawić - dodał na konferencji.

Wigry czeka trudny wyjazd. Z Jastrzębia nie przywozi się punktów. GKS potrafił trzy razy wygrać i raz zremisować u siebie. W weekend pokonał natomiast na wyjeździe faworyzowane Podbeskidzie Bielsko-Biała (2:0). Po kapitalnym rajdzie bramkę zdobył Michał Bojdys. W końcówce drugą dołożył najskuteczniejszy w zespole Jakub Wróbel.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Wigry - GKS Jastrzębie 1:3 (1 liga, 10.11.2018)
GKS Jastrzębie - Wigry 1:2 (1 liga, 21.07.2018)

Mecz GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki TRANSMISJA TV

Nie będzie transmisji na żywo. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 18:00. Zapraszamy!

Coraz mniej czasu pozostaje do 1 stycznia. A to ważna data dla piłkarskich klubów, gdyż wtedy można rozpocząć negocjacje z zawodnikami, którym w połowie roku kończą się kontrakty. Sprawdźcie, którym piłkarzom Ekstraklasy kończą się umowy!

Komu wygasają kontrakty? Piłkarze Ekstraklasy do wzięcia za ...