Michał Tracz ze Śląska Wrocław mistrzem Polski w zapasach

jg
Michał Tracz został mistrzem Polski w zapasach klasycznych w kategorii do 60 kg. Zawodnicy Śląska Wrocław w klasyfikacji klubowej mistrzostw zajęli trzecie miejsce wśród 22 drużyn.

W weekend w Kartuzach zostały rozegrane LXXXIX Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach klasycznych. Podopieczni trenera Andrzeja Maksymiuka (WKS Śląsk Wrocław) wywalczyli drużynowo III miejsce wśród 22 klubów z całej Polski. Michał Tracz w kategorii do 60 kg wywalczył tytuł mistrza Polski.

[QUIZ] Znasz wszystkie dyscypliny olimpijskie? SPRAWDŹ!

Brązowe medale wywalczyli: Yevghenii Pidlisny (63 kg), Dawid Kareciński (67 kg), Przemysław Kraczkowski (72 kg). V miejsce zajał Marcin Kierpiec (82 kg). VII miejsce - Michał Perkowski (87 kg) i Chingiz Samadov (97 kg). VIII - Łukasz Banak (130 kg). XI - Adrian Dąbrowski (97 kg). (JG)