Młodsza Korona uległa Wiśle Kraków w Kielcach 1:3. Honorowy gol Daniela Szelągowskiego

Sławomir Stachura
Korona przegrała z Wisłą w meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych
Korona przegrała z Wisłą w meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych Mateusz Kępiński
W meczu Centralnej Ligi Juniorów Młodszych do lat 17 Korona przegrała w Kielcach z Wisłą Kraków 1:3. Honorową bramkę zdobyła dopiero w doliczonym czasie.

Korona Kielce – Wisła Kraków 1:3 (0:1)
Bramki:
Daniel Szelągowski 80+4 z karnego - Sławomir Chmiel 36, Aleksander Buksa 51 Daniel Wolak 80+2
Korona: Karyś – Plichta (55. Grochowski), Dziedzic, Dela, Klapa - Górski (41. Jagła), Dziubek,(41. R. Turek), K. Turek (55. Bartosik), Rybus (75. Kaczor), Gierczak (41. Słabosz) – Szelągowski.

Podopieczni trenerów Michała Gębęry i Marka Graby w pierwszej połowie toczyli wyrównany bój z Białą Gwiazdą, ale po przerwie zostali zupełnie zdominowani. Dwa gole w tym meczu – jeden dla Wisły i honorowy dla Korony padły w doliczonym czasie gry.
Przed przerwą Korona pierwsza miała okazję na zdobycie prowadzenia, ale w 31 minucie Karol Turek nie trafił piłką głową w światło bramki z najbliższej odległości po dograniu Daniela Szelągowskiego. Kilka minut później kielczanie przegrywali już 0:1, gdy po źle i za krótko wybitej piłce po rzucie rożnym, goście po strzale Sławomira Chmiela z 16 metrów objęli prowadzenie.
- Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej części Wisła miała już dużą przewagę i zasłużenie wygrała – podsumował mecz Marek Graba, trener Korony.

Korona ma 45 lat! Zobacz jak świętowała historyczny sukces

TOP 11 napastników Korony! Król może jest jeden!

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

(Źródło: vivi24)

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

NAJWIĘCEJ INFORMACJI O KORONIE KIELCE NA:

Korona Kielce - Echo Dnia

Materiał oryginalny: Młodsza Korona uległa Wiśle Kraków w Kielcach 1:3. Honorowy gol Daniela Szelągowskiego - Echo Dnia Świętokrzyskie