Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu grupy E piłkarskich mistrzostw świata do lat 20...

Mundial U-20: Panama - Francja [zdjęcia kibice + mecz]

W meczu grupy E piłkarskich mistrzostw świata do lat 20 rozgrywanym w Bydgoszczy Panama przegrała z Francją 0:2. Do przerwy niewiele ciekawego działo się na stadionie Zawiszy. Panamczycy byli skupieni na defensywie, dlatego Francuzom tylko trzy razy udało się przeprowadzić groźne akcje, ale dobrych dośrodkowań nikt nie potrafił zamienić na gola. I gdy wydawało się, że na przerwę zespoły zejdą z bezbramkowym wynikiem francuscy piłkarze zdobyli bramkę. Z rzutu rożnego dośrodkował Michel Cuisance, a piłkę trącił stopą Dan Zagadou, po czym ona wpadła do siatki. W 52. minucie Francuzi przeprowadzili bardzo ładną akcję. Wymienili kilka podań w szybkim tempie. W jej finale Moussa Diaby dograł do Cuisance'a, który podwyższył na 2:0. Ten wynik utrzymał się do końca.
Trójkolorowi już po dwóch meczach zapewnili sobie awans do 1/8 finału. Panamczycy powalczą o niego w ostatnim meczu grupowym z Arabią Saudyjską.