Na taki mecz koszykarzy Stelmetu BC wszyscy czekali [WIDEO]

Redakcja
Nemanja Djurisić zagrał świetny mecz i jego dobra gra pomogła zielonogórzanom w odniesieniu ważnego zwycięstwa Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Zielonogórscy koszykarze pokonali utytułowanego przeciwnika - grecki AEK Ateny 78:75 i odnieśli trzecie zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Najlepszym zawodnikiem był Nemanja Djurisić, który zdobył 23 punkty.

Stelmet BC Zielona Góra zagrał świetnie, przede wszystkim w drugiej połowie. Podopieczni trenera Artura Gronka pokazali charakter. Odrobili kilkanaście punktów straty, wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Widać było ogromną determinację, wolę walki i chęć zmazania plamy z poprzednich spotkań. Świetnie zagrał duet Czarnogórców: Vladimir Dragicević i Nemanja Djurisić. Łącznie zdobyli 36 punktów.

- Gratuluje całemu zespołowi. Zagraliśmy tak, jak oczekiwałem. Druga połowa była najlepsza w naszym wykonaniu. Chcemy tak grać. Mamy popełniać mało strat i przy tym dzielić się piłką. Mieliśmy rywala z najwyższej półki, tym bardziej, to zwycięstwo jest cenne - powiedział trener Artur Gronek.

Nasi koszykarze nie mają czasu na odpoczynek. Już w czwartek do Zielonej Góry przyjedzie zespół Asseco Gdynia z Filipem Matczakiem w składzie. Mecz rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety można nabywać na portalu: https://abilet.pl/impreza/stelmet-bc-zielona-gora-vs-asseco-gdynia-3247

Materiał oryginalny: Na taki mecz koszykarzy Stelmetu BC wszyscy czekali [WIDEO] - Gazeta Lubuska