Agnieszka Mozolewska
Po raz kolejny Lech Poznań zorganizował akcję "Kibicuj z Klasą". Dzięki temu na trybunach zasiadły tysiące widzów. Adam Jastrzębowski
Młodzi i starsi kibice, którzy przybyli w piątek na stadion Lecha nie mogli narzekać. Kolejorz pokonał beniaminka Puszczę Niepołomice 4:1. To efektowane zwycięstwo oglądało z trybun aż 25 tysięcy widzów. Byliście w piątek na Bułgarskiej? Zobaczcie zdjęcia z trybun!

Wysoka frekwencja to efekt kolejnej, już 18. odsłony akcji "Kibicują z Klasą", w ramach której zorganizowane grupy dzieci i młodzieży do 16 roku życia mogą obejrzeć spotkanie za darmo.

Po nieudanym meczu w Szczecinie, lechici musieli zrobić wszystko, by nie zawieść swoich najmłodszych fanów. To zadanie im się udało. 25 755 kibiców, którzy w piątek pojawili się na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu miało okazję obejrzeć kilka pięknych bramek. Wśród nich m.in. gol z dystansu Jespera Karlstroma w 43 minucie i kapitalny strzał Mikaela Ishaka w 51 minucie. Szwed uderzył nie do obrony! Był to 60 gol kapitana w niebiesko-białych barwach.

Spotkanie Lecha Poznań z Puszczą Niepołomice rozpoczęło się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu przedłużającego się meczu Korony Kielce z Wartą Poznań. Pojedynek w Kielcach względu na awarię prądu na Suzuki Arenie zaczął się o 18.50, a nie jak planowano o 18.00. Nie ostudziło to jednak zapału kibiców w Poznaniu. Gorący doping było słychać przez cały mecz nie tylko w kotle, ale na całym stadionie. Młodzi kibice przyszli ubrani w klubowe barwy i wyposażeni w szaliki. Nie zabrakło też starszych, wiernych kibiców Kolejorza.

Zobacz zdjęcia z trybun na meczu Lech Poznań - Puszcze Niepołomice!

Tak oceniliśmy grę lechitów

Wygranym w piątek spotkaniem Lech Poznań zrehabilitował się za porażkę z Pogonią, a gole jakie mieli przyjemność obserwować kibice przy Bułgarskiej, były cudownej urody. Szczególnie gol powracającego do pierwszego składu kapitana Mikaela Ishaka! Jak oceniliśmy strzelców bramek i innych piłkarzy Kolejorza? Zobacz poniżej nasze oceny lechitów:

Lech Poznań zrehabilitował się za porażkę z Pogonią, a gole jakie mieli przyjemność obserwować kibice przy Bułgarskiej, były cudownej urody Zobacz kolejne oceny lechitów --->

Kapitan Lecha Poznań wraca do pierwszego składu i strzela go...