Najważniejsze jest zwycięstwo [WIDEO]

Redakcja
Nasi prowadzili przez całe spotkanie i kontrolowali jego przebieg
Nasi prowadzili przez całe spotkanie i kontrolowali jego przebieg Mariusz Kapała
Koszykarze Stelmetu BC Zielona Góra pokonali Siarkę Tarnobrzeg 94:67 w meczu drugiej kolejki ekstraklasy. Trener Artur Gronek cieszył się ze zwycięstwa i podkreślał, że jego zespół czekają dwa bardzo trudne spotkania.

Stelmet BC Zielona Góra odniósł drugie zwycięstwo w ekstraklasie. Siarka Tarnobrzeg dzielnie walczyła, ale w drugiej połowie nasi zawodnicy zagrali lepiej i nie pozwolili gościom zdobywać łatwych punktów. Szczególnie w czwartej kwarcie mistrzowie Polski zaprezentowali bardzo dobrą defensywę i zamknęli rywalom drogę do kosza. Trener Zbigniew Pyszniak na pomeczowej konferencji mówił otwarcie, że jego zespół był świadomy tego, jak trudne to będzie spotkanie. - Stelmet dysponuje bardzo mocnym składem i było to doskonale widać. Nie chcieliśmy grać z nimi na wymianę, ponieważ bylibyśmy wtedy bez szans - dodał.

Materiał oryginalny: Najważniejsze jest zwycięstwo [WIDEO] - Gazeta Lubuska