Nice 1 Liga. Awaria jupiterów w Suwałkach. Mecz z przygodami dla GKS Tychy

JCZ
Tak przedstawiała się widoczność na stadionie kiedy jupitery miały awarię
Tak przedstawiała się widoczność na stadionie kiedy jupitery miały awarię Adrian Milewski
Nice 1 Liga. Początek sezonu i od razu problemy! Podczas drugiej połowy w Suwałkach na stadionie wysiadło oświetlenie. Jupitery udało się włączyć dopiero po kwadransie. Wigry ostatecznie przegrały z GKS Tychy 1:2 (1:1). Bohaterem okazał się Piotr Ćwielong – autor decydującej bramki.

Tyszanie objęli prowadzenie już w 5 min po golu Dawida Błanika, ale cieszyli się nim zaledwie kilkanaście minut. Po odbiciu się piłki od słupka wyrównał z bliska Mariusz Rybicki.

W 52 min na stadionie w Suwałkach zgasło światło, przerwa trwała aż 17 minut. Po wznowieniu gry goście ponownie wyszli na prowadzenie po bramce Piotra Ćwielonga i nie oddali go już do końca.

Piłkarz meczu: Piotr Ćwielong
Atrakcyjność meczu: 6/10

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

TOP 10 polskich napastników [RANKING]

Materiał oryginalny: Nice 1 Liga. Awaria jupiterów w Suwałkach. Mecz z przygodami dla GKS Tychy - Gol24