Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Mistrz Polski wciąż nie dogadał się z bohaterami...

Nie dokończą sezonu przez wygasające kontrakty? Spodziewane dziury w składach dla drużyn z miejsc 1-8

Piast Gliwice - Hiszpanie opuszczą pokład?

Mistrz Polski wciąż nie dogadał się z bohaterami poprzedniego sezonu. Może okazać się, że tym razem na ostatniej prostej - w walce o obronę tytułu? - zabraknie obu Hiszpanów, ale i Anglika czy Słoweńca.

Ze składu Piasta wykreślamy: Jorge Felix (ofensywny pomocnik), Gerard Badia (ofensywny pomocnik), Tom Hateley (defensywny pomocnik), Uros Korun (stoper),
Z ławki Piasta wykreślamy: Tymoteusz Klupś (skrzydłowy), Dominik Steczyk (napastnik), Patryk Królczyk (bramkarz)
Do składu Piasta wskakuje: Tomasz Jodłowiec (defensywny pomocnik), Kristopher Vida lub Tiago Alves (ofensywny pomocnik), Patryk Tuszyński (napastnik), Tomas Huk lub Piotr Malarczyk (stoper)
Powroty z wypożyczeń: Denis Gojko (pomocnik), Aleksander Jagiełlo (skrzydłowy), Łukasz Krakowczyk (napastnik).

Polecamy

Koszykarze 3x3 powalczą o ćwierćfinał w Debreczynie. Rywale muszą pomóc Polakom!

Gwiazda Realu może ominąć finał Ligi Mistrzów. Zbliża się mecz z Polską na Euro 2024

Brawo Miłosz Redzimski! Polak wywalczył kwalifikację olimpijską w Sarajewie!