Piękny gol Adriana Mierzejewskiego w lidze saudyjskiej [WIDEO]

Marcin Trzyna
Adrian Mierzejewski
Adrian Mierzejewski twitter.com
Adrian Mierzejewski strzelił gola w meczu 26. kolejki saudyjskiej ekstraklasy. Jego Al-Nassr przegrało u siebie z Al-Shabab 1:2. Polak rozegrał pełne 90 minut w zespole gospodarzy.

Al-Nassr przegrywało do przerwy z Al-Shabab 0:2 po golach Mohammeda Yetto i Sanada Shrahilee. Adrian Mierzejewski kontaktową bramkę dla swojego zespołu zdobył w 70. minucie spotkania. Polak popisał się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego. Dla 29-letniego pomocnika było to 9. ligowe trafienie w obecnym sezonie. Polak rozegrał całe spotkanie.

Materiał oryginalny: Piękny gol Adriana Mierzejewskiego w lidze saudyjskiej [WIDEO] - Gol24