KK
PKO Ekstraklasa. Warta Poznań rozbiła w Płocku Wisłę 3:0 (1:0) i właściwie zapewniła sobie utrzymanie. - W pierwszej połowie byliśmy demonami pressingu - chwalił swoich podopiecznych trener Dawid Szulczek.

Pavol Stano, Wisła Płock:

Bardzo ciężko się komentuje mecz, jeśli przegrywasz 0:3. Jesteśmy na drodze budowy tego zespołu. Wiadomo, że wpadki się mogą zdarzyć. W drugiej połowie staraliśmy się coś zrobić z wynikiem. Wyglądało to zdecydowanie lepiej. Szkoda tej drugiej bramki. Ten mecz wyglądał tak, jak wyglądał. Trzeba z tym żyć, trzeba się ogarnąć i wierzyć w to, co robimy.

Dawid Szulczek, Warta Poznań:

Było to dla nas bardzo ważne, kluczowe spotkanie. Natomiast wygrywając tutaj, możemy wziąć duży oddech przed tym spotkaniem z Lechem Poznań, czy wyjazdem z Wisłą Kraków. Łatwiej nam się będzie wracać do Poznania. Wiedzieliśmy, że Wisła Płock to drużyna, która lubi grać atakiem pozycyjnym. Wiedziałem, jak trener Pavol Stano chce grać. Na pewno w przyszłym sezonie to będzie bardzo groźna drużyna. Wrócili moi piłkarze po chorobach. W pierwszej połowie byliśmy demonami pressingu. W drugiej już spokojniej. Kapitalna robota całej drużyny. Mam to szczęście, że gdziekolwiek trafiam, to mam fajną szatnię. Ludzie-pracusie. Oby tak było zawsze.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani