PKO Ekstraklasa. Ernest Muci po meczu Legia - Górnik Łęczna: Wróciliśmy do wygrywania w lidze i musimy to utrzymać w kolejnych spotkaniach

OPRAC.:
Piotr Szymański
screen Legia.com
PKO Ekstraklasa. W meczu kończącym 8. kolejkę PKO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała u siebie Górnika Łęczna (3:1). Jednym z bohaterów był Ernest Muci, który zdobył efektowną bramkę. - Wróciliśmy do wygrywania w lidze i musimy to utrzymać w kolejnych spotkaniach - powiedział po ostatnim gwizdku Albańczyk.

Ernest Muci (pomocnik Legii Warszawa): Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, ale rzut karny w końcówce nieco nam zaszkodził. W drugiej połowie musieliśmy zamknąć ten mecz. Wróciliśmy do wygrywania w lidze i musimy to utrzymać w kolejnych spotkaniach.

- Zawsze staramy się atakować i tworzyć sytuacje bramkowe. Po dwóch golach nieco przysnęliśmy, ale w drugiej połowie się podnieśliśmy i zagraliśmy dobre spotkanie. Jeśli rywal zagrał piłkę ręką, system VAR, by to wykazał. Kontynuowałem jednak grę, Mateusz Wieteska odegrał mi piłkę i strzeliłem gola. Gdyby tak się nie stało, zapewne mielibyśmy rzut karny.

źródło: Legia Warszawa

Niektórzy jeszcze niedawno grali w reprezentacji Polski lub ekstraklasie. Dziś rywalizują na czwartym szczeblu rozgrywkowym. Kogo poza Łukaszem Piszczkiem można spotkać na boiskach 3 ligi?