Piotr Szymański
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:3
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:3 Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
PKO Ekstraklasa. Ligowy klasyk przy Reymonta dla gości. Wisła Kraków co prawda prowadziła po pierwszej połowie, ale po zmianie stron na boisko wybiegł odmieniony zespół Legii Warszawa. Bohaterem meczu został Tomas Pekhart, który zdobył dwa niezbyt ładne, ale bardzo isotne gole dla Wojskowych.

Atrakcyjność meczu: 7/10
Piłkarz meczu: Tomas Pekhart

Odpowiednia baza treningowa to fundament sprawnie działającego klubu. W najbliższym czasie kilka klubów PKO Ekstraklasy dorobi się ośrodków z prawdziwego zdarzenia. Poznajcie szczegóły tych miejsc: liczbę boisk, lokalizację czy koszty budowy. Zobaczcie też zdjęcia i nagrania z postępów prac.

Nie tylko Legia Training Center. Nowe bazy treningowe w Pols...