PKO Ekstraklasa. Skrót meczu Legia Warszawa - Lech Poznań 2:2 [BRAMKI, WIDEO]

od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Mecz Legia Warszawa - Lech Poznań zakończył się remisem 2:2. Po tym hicie mamy dwóch rannych, bo wynik nie zadowala ani gospodarzy walczących o mistrzostwo, ani gości, którzy muszą bronić najniższego miejsca na podium. Zobaczcie jak padły wszystkie bramki.

Bramki z meczu Legia Warszawa - Lech Poznań

Ponad 27 tys. kibiców przybyło na stadion przy Łazienkowskiej, żeby obejrzeć widowisko godne topowych drużyn. I takie to spotkanie faktycznie było, chociaż końcowy rezultat nie zadowala żadnej ze stron.

Strzelanie zaczęła Legia. Jeszcze w pierwszym kwadransie trafił niezawodny wiosną Tomas Pekhart. Czeski wieżowiec na długim słupku skończył akcję Pawła Wszołka.

Dla Legii mógł podwyższyć Filip Mladenović po atomowym strzale. Szansę dla Lecha miał z kolei Mikael Ishak. Uderzenie kapitana odbił jednak Dominik Hładun.

W drugiej połowie bramkarz Legii dwukrotnie musiał jednak wyjąć piłkę z siatki, bo Lech odwrócił wynik. Obie bramki zdobył Afonso Sousa. Portugalczyk najlepiej odnalazł się w szesnastce, gdy doszło tam do zamieszania.

Legia doprowadziła do remisu w 87 minucie, kiedy na bliższym słupku akcję zamknął Paweł Wszołek. Wynik oznacza stratę do Rakowa na poziomie aż ośmiu punktów. Z kolei trzeci Lech ma tylko oczko więcej od Pogoni.