Maciej Lehmann
Zobacz oceny zawodników Lecha Poznań --->
Zobacz oceny zawodników Lecha Poznań --->PAP, Zbigniew Meissner
Lech Poznań został zdemolowany w Szczecinie przez Pogoń 0:5. Wynik mówi wszystko. W zespole Johna van den Broma w niedzielny wieczór nic nie funkcjonowało. Zobacz jak oceniliśmy lechitów.

Pogoń Szczecin podrażniona po porażce z Legią, trafiła w niedzielę na bardzo słabego Lecha Poznań i rozbiła go 5:0, w stylu niebudzącym żadnych wątpliwości.

Kolejorz nawet nieźle rozpoczął ten mecz, ale po utracie pierwszego gola wszystko w grze Lecha posypało się jak domek z kart.

Poznaniacy grali katastrofalnie w defensywie, bezradny środek pola nie potrafił zatrzymać nakręcających się z minuty na minutę Portowców.

Nie pomogły zmiany. Choć van den Brom rzucił do walki Ishaka i Sobiecha, lechici nawet nie byli w stanie strzelić honorowego gola.

To był bardzo smutny wieczór dla sympatyków Kolejorza.

Zobacz w galerii, jak oceniliśmy lechitów-->

Warta Poznań twardo walczyła. Miała karnego, ale przegrała ze Śląskiem 0:1Zobacz oceny zawodników Warty Poznań --->

Warta Poznań - Śląsk Wrocław 0:1. Szmyt zmarnował karnego. Z...