Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO

DW
Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO Anna Kaczmarz / Dziennik Polski / Polska Press
Pogoń Szczecin - Cracovia ONLINE. W sobotę o godz. 20 na stadionie im. Floriana Krygiera Pogoń Szczecin podejmie Cracovię, wciąż bez udziału kibiców na trybunach. „Pasy” są w kryzysie – przegrały pięć spotkań w ekstraklasie z rzędu. Z kolei Pogoń ostatnio uległa Zagłębiu Lubin u siebie 0:3, a na sześć ostatnich meczów ma trzy porażki i trzy remisy.

Pogoń - Cracovia ONLINE

Cracovia ma potencjał, by grać jak równy z równym o mistrzostwo Polski z Legią Warszawa i Piastem Gliwice. Pasy dobrze szły przez sezon, aż w końcu doznały pięć porażek z rzędu. Morale zespołu są bardzo słabe, a w dodatku przed meczem z Pogonią pauzował będzie Sergiu Hanca. - Trzeba pamiętać, że przegraliśmy mecze, ale było jednak 2,5 miesiąca przerwy – mówi Michał Probierz, trener Cracovii. - Mieliśmy te porażki w pamięci, ale po przerwie jest zupełnie inaczej, nie ma nikt tego w głowie, że przed przerwą przegraliśmy tyle spotkań. Sami zdajemy sobie sprawę, jaka jest sytuacja. Trenujemy ciężko, żeby jakieś punkty zrobić.

Pogoń - Cracovia NA ŻYWO
Portowcy, po powrocie do ekstraklasy, w kolejnym roku notują słabą wiosnę. Bywały sezony, że Portowcy spisywali się nieźle w drugiej części rozgrywek i w rundzie finałowej, ale nigdy nie byli nawet specjalnie blisko podium, nie mówiąc już o upragnionym mistrzostwie. Kibice liczyli, że obecny sezon będzie wyjątkowy. Już wiadomo, że będzie o to trudno.

Pogoń zawodzi, też popełniła falstart po wznowieniu rozgrywek. Ogólnie Portowcy słynęli jesienią ze świetnej defensywy i trzymali się w górnej części tabeli. W ostatnich sześciu meczach podopieczni Kosty Runjaicia trzykrotnie zremisowali i tyle samo razy przegrali. Czy będzie odpowiednim rywalem dla „Pasów” na przełamanie?

Pogoń - Cracovia STREAM
Cracovia za kadencji Probierza przeżywały już dwa poważne kryzysy, na początku rozgrywek 2017/18 i w kolejnych. Wtedy było jednak więcej czasu na odrobienie strat, jak w ostatnim sezonie, kiedy to wdrapały się na czwarte miejsce. - Każdy kryzys to problem trenera – komentuje Probierz. - Ważne, by go wychwycić wcześniej. Był czas który wstrząsnął nami, ale nie przekreśla to naszej pracy. Widzę, że odbiór jest taki, że wszystko jest źle, my spokojnie pracujemy. Nie po to tak długo to budowaliśmy, by teraz w 2,5 tygodnia coś zepsuć.

Pogoń - Cracovia TRANSMISJA

Mecz Pogoń - Cracovia rozpocznie się w sobotę 6 czerwca o godz. 20:00. Transmisja w Canal+ Sport, Canal+ Sport 3i TVP Sport. Internetowy STREAM online dostępny jest pod adresem ncplusgo.pl oraz canalplus.com. Warunkiem jest posiadanie abonamentu. DARMOWY stream dostępny będzie na sport.tvp.pl. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.
Plan transmisji wszystkich meczów znajdziesz tutaj -> PROGRAM TV

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Odpowiednia baza treningowa to fundament sprawnie działającego klubu. W najbliższym czasie kilka klubów PKO Ekstraklasy dorobi się ośrodków z prawdziwego zdarzenia. Poznajcie szczegóły tych miejsc: liczbę boisk, lokalizację czy koszty budowy. Zobaczcie też zdjęcia i nagrania z postępów prac.

Nie tylko Legia Training Center. Nowe bazy treningowe w Pols...