Piotr Rzepecki
Twitter
Polacy za granicą. Kapitalne trafienie zapisał Mateusz Bogusz w meczu z Monterrey. Jego Los Angeles FC mierzył się z meksykańskim klubem na poziomie ćwierćfinału Leagues Cup i poległ 2:3. Gol Polaka jednak kibice z Kalifornii z pewnością zapamiętają na długo. - Magiczny Mati - napisał klub w social mediach.

Piękny gol Mateusza Bogusza. Jego drużyna jednak odpadła z turnieju

Polski pomocnik fantastycznie odnalazł się za Oceanem. W minionym sezonie MLS zapisał 2 gole i 2 asysty w 17 spotkaniach. Z pewnością swoje bilanse poprawi w nowym sezonie, który tuż za pasem. W międzyczasie szlifuje formę w turnieju Leagues Cup, w którym mierzą się kluby ze Stanów Zjednoczonych i Meksyku.

Bogusz zapisał piękne trafienie w przegranym meczu z Monterrey (2:3). Pomocnik strzelił w pierwszej połowie, podwyższając wynik na 2:0. Jego klub roztrwonił jednak tę zaliczkę, tracąc aż trzy bramki w drugiej połowie. Bogusz opuścił murawę w doliczonym czasie gry.

To trzeci gol Bogusza w tym turnieju. Poprzednio zapisał dwa trafienia w meczu 1/8 finału z Salt Lake, który jego klub wygrał wysoko 4:0.

POLACY ZA GRANICĄ w GOL24

Na Arenie Zabrze trwa budowa ostatniej części stadionu Górnika.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Górnik Zabrze: Budowa czwartej trybuny z lotu ptaka. Zobaczc...