DOWÓZ WIDZÓW NA MECZ
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska
Linia w celu dowozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 15
minut w godzinach od 18:30 do 20:45 (ostatni kurs z Galerii
Dominikańskiej).
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza - Kosmonautów - Średzka - Leśnica
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)
Linia w celu dowozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 15
minut w godzinach od 18:20 do 20:35 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
ODWÓZ WIDZÓW Z MECZU
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek (dalej w kierunku FAT-u lub Opery)
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 25 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:45 .
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (dalej w kierunku Ronda Reagana lub Dworca Głównego PKP)
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 22:40 .
S1 (autobusowa linia specjalna)
Pilczyce – Lotnicza - Metalowców - Bystrzycka - Koszalińska - Hermanowska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Strzegomska - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska - pl. Strzegomski – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około
20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia w celu odwozu kibiców będzie kursowała co około 2 minuty przez około
20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 22:45.
Na podstawie biletu na mecz piłkarski w dniu 11 września 2018 roku, kibice mogą podróżować bezpłatnie liniami specjalnymi tj. tylko liniami T1, T2, S1 i S2.
Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne) bez linii specjalnych T1, T2, S1 i S2 wynosi 3,40 zł (bilet normalny) oraz 1,70 zł (bilet ulgowy).
ZOBACZ TAKŻE:
* Konflikty, kontuzje, słabe wyniki - Irlandia ma swoje problemy
* Wrocław pechowy dla reprezentacji? Wszystkie mecze kadry na nowym stadionie [ZDJĘCIA]
* Polska - Irlandia we Wrocławiu. Jak dojechać na mecz? [MPK]
* Jerzy Brzęczek: Z Irlandią w bramce zagra Szczęsny
* Polska - Irlandia. Krzysztof Piątek może zadebiutować w reprezentacji Polski w meczu z Irlandią we Wrocławiu
* Polska - Irlandia. Tak mało kibiców nie było już dawno
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?