Pomocnik Korony Kielce Ronaldo Deaconu, zwycięzca zwycięskiej bramki w meczu z Lechią Gdańsk: W drugiej połowie walczyliśmy jak lwy

Dorota Kułaga
Ronaldo Deaconu zdobył zwycięską bramkę dla Korony.
Ronaldo Deaconu zdobył zwycięską bramkę dla Korony. Piotr Polak/PAP
Ronaldo Deaconu w sobotę zapewnił Koronie Kielce zwycięstwo w bardzo ważnym meczu PKO Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. Kielecki zespół wygrał 1:0.

Ronaldo Deaconu: Cieszę się z bramki, ale najważniejsze są punkty

Ronaldo Deaconu w 27 minucie zdobył efektowną bramkę, pięknym strzałem z ponad 20 metrów pokonał Duszana Kuciaka. Był to gol na wagę bardzo ważnych trzech punktów.

Zobaczcie wspaniałą bramkę Ronaldo Deaconu!

To był trudny mecz. Zaczęliśmy dobrze, pierwszą połowę można ocenić 50 na 50. Druga połowę zaczęliśmy bardzo dobrze, mieliśmy kilka okazji do zdobycia bramki, dominowaliśmy. Po czerwonej kartce bardziej skupiliśmy się na obronie. Walczyliśmy jak lwy. Byliśmy jedną wielką rodziną, pokazaliśmy duszę, byliśmy mocno zaangażowani. Cieszę się z tej bramki, mówi się, że pierwszy gol jest wyjątkowy, ale najważniejsze, że to trafienie dało nam tak ważne punkty

- podsumował spotkanie rumuński pomocnik Ronaldo Deaconu.