Jakub Maj
Jakub Maj
TVP Sport
Raków Częstochowa po 14 minutach prowadził z Lechem Poznań 1:0. Bartosz Nowak dośrodkował z rzutu wolnego, ale okazało się, że wyszedł z tego piękny strzał. Mrozek był całkowicie zaskoczony.

Bartosz Nowak bezpośrednio z rzutu wolnego

Spotkanie Raków Częstochowa - Lech Poznań to kolejny wielki hit 23. kolejki Ekstraklasy. "Medaliki" i "Kolejorz" są podrażnieni po odpadnięciu z Pucharu Polski. Oba kluby walczą jeszcze o mistrzostwo Polski, dlatego dopisanie trzech punktów było niezwykle ważne.

Po 14. minutach Raków Częstochowa prowadził. Gospodarze dostali rzut wolny w bocznej strefie. Bartosz Nowak miał jedną opcję - wrzucić futbolówkę w pole karne, aby któryś z kolegów uderzył głową. Żaden z zawodników atakujących nie sięgnął piłki, ale na szczęście dla Rakowa dośrodkowanie okazało się "centrostrzałem". Futbolówka wleciała w okienko bramki strzeżonej przez Mrozka. Bramkarz był wyraźnie zaskoczony.

10 minut później prowadzenie podwyższył Gustav Berggren, który zdecydował się podprowadzić piłkę kilka metrów i uderzyć po ziemi po dalszym słupku.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Wieczysta Kraków to polskie FC Hollywood. Ekipa, której trenerem jest Sławomir Peszko marzy o awansie do 2. ligi. Dzięki zimowym transferom to może się udać. Oto najmocniejszy skład Wieczystej. Roi się od byłych gwiazd Ekstraklasy.Aby sprawdzić wszystkich zawodników klikaj strzałkę w prawo!

Polskie FC Hollywood, czyli Wieczysta Kraków. Oto najmocniej...