Real rozniósł Getafe. Tytuł ciągle w zasięgu! [ZDJĘCIA]

Kacper Rogacin (AIP)
Getafe - Real Madryt
Getafe - Real Madryt Francisco Seco
Żadnych problemów z pokonaniem Getafe na wyjeździe nie miał Real Madryt. Wygrał 5:1 (2:0). Po jednym golu strzelili Karim Benzema, Isco, Gareth Bale, James Rodriguez oraz Cristiano Ronaldo. Honor Getafe uratował pod koniec Pablo Sarabia.

Starcie rozpędzonej maszyny Zinedine'a Zidane'a z ostatnim w tabeli La Liga Getafe musiało zakończyć się w jeden sposób. Real po prostu musiał wygrać to spotkanie i zrobił to w bardzo przekonujący sposób, potwierdzając, że po zwycięstwie z Barceloną w Gran Derbi i awansie do półfinału Ligi Mistrzów, celem Królewskich jest teraz mistrzostwo Hiszpanii.

Los Blancos na prowadzenie wyszli w 30 minucie, kiedy do siatki trafił Karim Benzema. Dziesięć minut później Francuz podał do Isco, a ten podwyższył na 2:0. Tuż po przerwie kolejnego gola dołożył Gareth Bale, a w końcówce po jednej bramce dorzucili Jese Rodriguez i Cristiano Ronaldo. Gospodarze musieli zadowolić się honorowym trafieniem Sarabii w 83. minucie.

Teraz Real czeka na odpowiedź głównych rywali do tytułu mistrza Hiszpanii. W niedzielę Atletico Madryt zagra u siebie z Granadą, a Barcelona podejmie na Camp Nou Valencię.

Materiał oryginalny: Real rozniósł Getafe. Tytuł ciągle w zasięgu! [ZDJĘCIA] - Gol24