Regionalny Puchar Polski - śląskie

01. sierpnia 2019 30. czerwca 2020

Brak danych
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Lubliniec - 1/2 finału 28.08.201928.08.2019
Środa, 28 sierpnia 2019
17:00 KS Gwoździany 0:0 Sparta Lubliniec
17:00 Ruch Kochanowice 1:1 Mechanik Kochcice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - III runda 03.09.201905.09.2019
Wtorek, 03 września 2019
17:30 Metal Węgierska Górka 1:8 GKS Radziechowy-Wieprz
Środa, 04 września 2019
17:00 Podhalanka Milówka 0:3 Soła Rajcza
17:00 Skałka Żabnica 2:1 Czarni-Góral Żywiec
Czwartek, 05 września 2019
17:30 LKS Pewel Ślemieńska 0:4 Jezioro Żywieckie Zarzecze
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Zabrze - III runda 04.09.201911.09.2019
Środa, 04 września 2019
17:00 Drama Kamieniec 5:2 Victoria Pilchowice
17:00 Przyszłość Ciochowice 0:2 Gwarek Ornontowice
17:00 Tempo Paniówki 4:4 Młodość Rudno
Środa, 11 września 2019
16:30 Sośnica Gliwice 1:4 Wilki Wilcza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - III runda 10.09.201917.09.2019
Wtorek, 10 września 2019
17:00 MK Górnik Katowice 2:8 Slavia Ruda Śląska
17:00 Podlesianka Katowice 2:2 Ruch Chorzów
Środa, 11 września 2019
17:00 Józefka Chorzów 1:6 Unia Kosztowy (Mysłowice)
Wtorek, 17 września 2019
16:30 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0:2 Śląsk Świętochłowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - 1/4 finału 11.09.201918.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 MRKS Czechowice-Dziedzice 0:3 Rekord Bielsko-Biała
Środa, 18 września 2019
16:30 Drzewiarz Jasienica 1:1 Spójnia Landek
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Racibórz - 1/4 finału 11.09.201911.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 Naprzód Czyżowice 3:4 Dąb Gaszowice
16:30 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4:3 LKS Tworków
16:30 Unia Turza Śląska 7:1 Naprzód Borucin
16:30 Zameczek Czernica 5:2 Unia Racibórz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - II runda 11.09.201918.09.2019
16:00 GKS 1962 II Jastrzębie 0:1 Odra Centrum Wodzisław Śląski
16:00 Granica Ruptawa 1:3 Polonia Łaziska Rybnickie
16:00 Gwiazda Skrzyszów 0:3 Odra Wodzisław Śląski
16:00 Górnik Radlin 4:2 Polonia Marklowice
16:00 Inter Krostoszowice 1:11 ROW 1964 II Rybnik
16:00 LKS Baranowice (Żory) 3:6 LKS II Bełk
17:00 LKS Skrbeńsko 1:7 Unia Książenice
Środa, 18 września 2019
16:00 Naprzód Rydułtowy 1:2 ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Tychy - 1/4 finału 11.09.201917.09.2019
Środa, 11 września 2019
16:30 LKS Studzienice 2:5 GKS II Tychy
16:30 LKS Studzionka 0:4 Polonia Łaziska Górne
16:30 LKS Woszczyce (Orzesze) 0:8 LKS Goczałkowice Zdrój
Wtorek, 17 września 2019
16:30 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0:7 Pniówek Pawłowice Śląskie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - II runda 17.09.201918.09.2019
16:00 Niwy Brudzowice 3:2 RKS Grodziec
Środa, 18 września 2019
16:00 MKS Poręba 1:5 Zagłębie II Sosnowiec
16:00 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3:8 Cyklon Rogoźnik
16:00 SKS Łagisza (Będzin) 2:4 AKS Górnik Niwka Sosnowiec
16:00 Strażak Nowa Wieś 0:10 Unia Dąbrowa Górnicza
16:00 Szczakowianka Jaworzno 2:0 Tęcza Błędów (Dąbrowa Górnicza)
16:00 Źródło Kromołów (Zawiercie) 3:11 Przemsza Siewierz
19:00 Czarni Sosnowiec 0:3 Sarmacja Będzin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - III runda 18.09.201925.09.2019
16:30 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2:2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
16:30 Silesia Miechowice (Bytom) 0:7 Drama Zbrosławice
18:00 Ruch Radzionków 0:6 Gwarek Tarnowskie Góry
Środa, 25 września 2019
16:30 Orzeł Miedary 0:2 Szombierki Bytom
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - 1/4 finału 18.09.201925.09.2019
Środa, 18 września 2019
16:00 Biała Gwiazda Krasice 0:5 Czarni Starcza
16:00 Jura Niegowa 1:8 Raków II Częstochowa
16:00 Oksza Łobodno 1:1 Polonia Poraj
Środa, 25 września 2019
16:00 Znicz Kłobuck 3:0 MKS Myszków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Skoczów - 1/2 finału 18.09.201924.09.2019
Środa, 18 września 2019
16:30 Błyskawica Drogomyśl 3:1 Tempo Puńców
Wtorek, 24 września 2019
16:45 Beskid Brenna 2:1 WSS Wisła
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Zabrze - 1/2 finału 18.09.201925.09.2019
Środa, 18 września 2019
16:00 Drama Kamieniec 1:10 Młodość Rudno
Środa, 25 września 2019
16:00 Wilki Wilcza 3:0 Gwarek Ornontowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - 1/2 finału 18.09.201925.09.2019
Środa, 18 września 2019
17:00 Jezioro Żywieckie Zarzecze 2:3 Skałka Żabnica
Środa, 25 września 2019
16:45 Soła Rajcza 2:1 GKS Radziechowy-Wieprz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - 1/2 finału 24.09.201901.10.2019
Wtorek, 24 września 2019
16:00 Unia Kosztowy (Mysłowice) 0:0 Slavia Ruda Śląska
Wtorek, 01 października 2019
15:30 Śląsk Świętochłowice 3:2 Ruch Chorzów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - 1/2 finału 02.10.201902.10.2019
16:00 Spójnia Landek 1:0 Rekord Bielsko-Biała
Środa, 02 października 2019
16:30 GLKS Wilkowice 0:4 LKS Czaniec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - III runda 02.10.201902.10.2019
15:30 Górnik Radlin 0:3 Unia Książenice
15:30 LKS II Bełk 0:4 Odra Wodzisław Śląski
15:30 Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:5 ROW 1964 Rybnik
15:30 Polonia Łaziska Rybnickie 0:0 ROW 1964 II Rybnik
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/4 finału 02.10.201902.10.2019
15:30 AKS Górnik Niwka Sosnowiec 1:4 Unia Dąbrowa Górnicza
15:30 Cyklon Rogoźnik 3:1 Sarmacja Będzin
15:30 Niwy Brudzowice 1:3 Przemsza Siewierz
15:30 Szczakowianka Jaworzno 4:1 Zagłębie II Sosnowiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Tychy - 1/2 finału 02.10.201902.10.2019
16:00 LKS Goczałkowice Zdrój 0:3 Polonia Łaziska Górne
Środa, 09 października 2019
16:00 GKS II Tychy 0:0 Pniówek Pawłowice Śląskie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - 1/2 finału 02.10.201915.10.2019
Środa, 02 października 2019
16:00 KS Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0:8 Szombierki Bytom
Wtorek, 15 października 2019
18:00 Drama Zbrosławice 0:3 Gwarek Tarnowskie Góry
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Skoczów - finał 02.10.201902.10.2019
Środa, 02 października 2019
16:30 Beskid Brenna 0:4 Błyskawica Drogomyśl
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - 1/2 finału 09.10.201923.11.2019
Środa, 09 października 2019
15:30 Oksza Łobodno 1:2 Znicz Kłobuck
Sobota, 23 listopada 2019
13:00 Czarni Starcza -:- Raków II Częstochowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/2 finału 15.10.201916.10.2019
Wtorek, 15 października 2019
15:45 Cyklon Rogoźnik 0:2 Unia Dąbrowa Górnicza
Środa, 16 października 2019
15:30 Szczakowianka Jaworzno 3:2 Przemsza Siewierz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - finał 22.10.201922.10.2019
Wtorek, 22 października 2019
15:00 Śląsk Świętochłowice 1:2 Slavia Ruda Śląska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - finał 16.11.201916.11.2019
Sobota, 16 listopada 2019
13:00 Soła Rajcza -:- Skałka Żabnica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - finał 23.11.201923.11.2019
Sobota, 23 listopada 2019
12:00 Spójnia Landek -:- LKS Czaniec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Racibórz - 1/2 finału 23.11.201923.11.2019
13:00 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) -:- Dąb Gaszowice
13:00 Zameczek Czernica -:- Unia Turza Śląska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - 1/2 finału 23.11.201929.02.2020
13:00 Polonia Łaziska Rybnickie -:- Unia Książenice
Sobota, 29 lutego 2020
17:00 Odra Wodzisław Śląski -:- ROW 1964 Rybnik
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Tychy - finał 01.03.202001.03.2020
Niedziela, 01 marca 2020
Polonia Łaziska Górne -:- Pniówek Pawłowice Śląskie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Zabrze - finał 01.03.202001.03.2020
Młodość Rudno -:- Wilki Wilcza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - finał 01.03.202001.03.2020
Gwarek Tarnowskie Góry -:- Szombierki Bytom
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - finał 04.03.202004.03.2020
Środa, 04 marca 2020
Szczakowianka Jaworzno -:- Unia Dąbrowa Górnicza