Piotr Bernaciak
marek szawdyn
Lotto Ekstraklasa. Piłkarze Legii po pierwszej połowie prowadzili z Wisłą Kraków 2:0, ale ostatecznie wyszarpali remis 3:3. - Nie rozumiem tego, co się stało - powiedział po meczu Ricardo Sa Pinto, szkoleniowiec stołecznej drużyny.

Ricardo Sa Pinto, Legia Warszawa: Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu świetna, Wisła nie stworzyła sobie żadnej sytuacji, mogliśmy strzelić więcej goli. W drugiej zaczęliśmy od trzech szans, mogliśmy zakończyć mecz, potem stało się coś, czego do tej pory nie rozumiem. Muszę obejrzeć spotkanie, żeby to wszystko przemyśleć. Przeważaliśmy we wszystkich statystykach, ale taki jest futbol, jeśli nie dobijesz rywala, za moment możesz stracić koncentrację, a po chwili gola. Mamy minimum, czyli remis, ale uważam że byliśmy lepsi w każdym calu i powinniśmy wygrać ten mecz.

Od początku graliśmy agresywnie, chyba za agresywnie, bo przez 90 minut utrzymanie tego tempa jest niemożliwe. Musimy się starać, żeby przez całe spotkanie utrzymać koncentrację. Sędzia w drugiej połowie nie dał drugiej żółtej kartki Wasilewskiemu, choć ten powinien ją dostać. Musimy poprawiać to, co było w tym meczu złe, ale utrzymywać to, co było dobre. Trzeba zwyczajnie kontynuować ciężką pracę.

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Materiał oryginalny: Ricardo Sa Pinto po meczu z Wisłą: Powinniśmy wygrać. Byliśmy lepsi w każdym calu - Gol24