Jakub Jabłoński
W drugim meczu półfinałowym tegorocznych baraży o Euro 2024 również sporo się działo i padło wiele bramek. Walia - Finlandia (4:1) grały o możliwość rywalizacji z reprezentacją Polski w finale. Ostatecznie o niemieckie mistrzostwa Europy rękawice podopiecznym Michała Probierza rzucą "Smoki". Walia rozbiła - podobnie jak my Estonię - Finlandię. Zobacz najciekawsze akcje naszego rywala!

Tak gra najbliższy rywal reprezentacji Polski. Skrót meczu Walia - Finlandia

Piłkarze Roberta Page'a swoją dominację zaznaczyli już w 3. minucie rywalizacji z Finami. Walijscy piłkarze po składnej akcji mogli się cieszyć z objętego prowadzenia, a autorem bramki David Brooks. Potem było jeszcze lepiej. Zawodnik angielskiego Nottingham Forest Neco Williams po krótkim rozegraniu rzutu wolnego wpakował piłkę do bramki. Piękny strzał z dystansu gwiazdy Premier League i Lukas Hradecky był bez szans.

Przed przerwą Teemu Pukki starał się ratować jeszcze sytuację Finlandii. Bramkę kontaktową zdobył w 44. minucie i sprawa awansu do finału wyspiarskiego zespołu nie była wcale taka pewna. Na przerwę schodzili bowiem tylko z jednobramkowym prowadzenie.

Jednak w następnych 45 minutach goście nie umieli się postawić dobrze funkcjonującej maszynie Page'a. Brennan Johnsson wykorzystał dobrą wrzutkę Williamsa i po drodze jeszcze zgrał mu tę piłkę David Brooks. Napastnik nie mógł się już pomylić z najbliższej odległości i po prostu wpakował piłkę do bramki.

Polska poznała rywala w finale baraży o Euro 2024. Walia rozbiła Finlandię

Na sam koniec piłkarz z przeszłością w Manchesterze United Daniel James postawił "kropkę nad i". Aktualny piłkarz Leeds United wykorzystał sytuacja "sam na sam", minął Hradeckiego i z zimną krwią wpakował piłkę do bramki.

Baraże Euro 2024. Walia - Finlandia 4:1 (2:1)

• Bramki: 3' D.Brooks, 38' N.Williams, 47' B.Johnson, 86'D.James, - 45' Pukki.
  • Żółte kartki: J.James, H.Wilson, C.Mepham, K.Moore, - R.Lod, M.Tenho.
Oto najlepsze memy z meczu Polska - Estonia w barażach o Euro 2024. Nadzieje na awans odżyły i to z jaką mocą!

Najlepsze memy o meczu Polska - Estonia. Mame nie teraz, rus...