Skrót meczu Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:5. Po tej demolce pracę stracił trener Marek Gołębiewski [WIDEO]

od 16 lat
Fortuna 1 Liga. To był mecz do jednej bramki. Chrobry Głogów przegrał u siebie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza aż 0:5. Gospodarze po blamażu postanowili zwolnić trenera Marka Gołębiewskiego, któremu nie udało się zapunktować także w dwóch poprzednich spotkaniach. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Porażka 2:4 z Lechią Gdańsk na inaugurację, potem porażka 1:3 z GKS Katowice i w sobotę na dokładkę 0:5 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Trzy mecze, trzy gole strzelone, ale dwanaście straconych i zerowy dorobek punktowy - nic dziwnego, że w Chrobrym Głogów postanowili działać już na starcie, dziękując trenerowi Markowi Gołębiewskiemu.

Rozbijanie Chrobrego przez Słoniki wcale nie przyszło tak szybko. Do przerwy trafił jedynie Wiktor Biedrzycki - z rzutu karnego. Dopiero skuteczna końcówka sprawiła, że z 0:1 zrobiło się sromotne 0:5. Szczególnie dobrze czuł się na murawie wprowadzony w 71 minucie Morgan Faßbender. Niemiec z ghańskimi korzeniami zdążył strzelić debiutanckiego gola i dołożyć asystę.

Bruk-Bet Termalica ma cztery punkty i jest póki co siódma. Chrobry zamyka tabelę.

Chrobry Głogów – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:5 (0:1)
Bramki: Biedrzycki 18' (k.), Zawijskyj 63', Branecki 71, 86', Fassbender 73'
Sędziował: Sebastian Jarzębak (Piekary Śląskie).
Żółte kartki: Bougaidis, Michalec, Machaj – Nowakowski.
Czerwona kartka: Michalec [47, za drugą żółtą].
Widzów: 800.

Chrobry: Węglarz – Tupaj (74 Bogusz), Bougaidis, Michalec, Stuglis – Górski (78 Hanc), Wolsztyński (46 Machaj), Mucha, Mandrysz, Bartlewicz (74 Zarówny) – Lebedyński (67 Steblecki).
Bruk-Bet Termalica: Loska – Wolski (78 Polarus), Biedrzycki, Putiwcew, Hilbrycht – Nowakowski (58 Rep), Zawijskyj, Ambrosiewicz, Radwański (78 Purece), Jakubik (71 Branecki) – Poznar (71 Fassbender).

1. LIGA w GOL24

Remis w meczu Motor - GKS Katowice był sprawiedliwym wynikiem,Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Kibice GKS Katowice opanowali stadion Motoru i zobaczyli dob...