Skrót meczu Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 3:2 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Lechia Gdańsk wróciła z tureckiego zgrupowania i rozegrała sparing z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice. Wygrała 3:2. Zobacz skrót spotkania.

Lechia Gdańsk - Chojniczanka 3:2 (2:0)
Bramki: Flavio Paixao 16', Rafał Wolski 38', Piotr Wiśniewski 63' - Paweł Golański 79', Marcin Biernat 87'

Lechia Gdańsk:
I połowa: Podleśny - Nunes, Janicki, Maloca, Wawrzyniak - F. Paixao, Krasić, Borysiuk, Wolski - Kuświk, M. Paixao.
II połowa: Bąk - Stolarski, Vitoria, Maloca, Wojtkowiak - Chrapek - Haraslin, Mila, Fila, Mak - Wiśniewski.

Chojniczanka Chojnice:
I połowa: Budziłek - Podgórski, Kieruzel, Markowski, Pietruszka - Suchanek (31' Mikita), Kryszak, Meshiia, Zawistowski, Biskup - Mikołajczak.
II połowa: Budziłek - Golański, Lisowski, Bierant, Kosakiewicz - Jakóbowski, Grzelak, Widelski, Rybski, Niedziela - Mikita (61' Gierszewski).

Więcej o EKSTRAKLASIE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

139 obcokrajowców w Ekstraklasie. Która nacja najliczniejsza? [PRZEGLĄD]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Skrót meczu Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 3:2 [WIDEO] - Gol24