Skrót meczu Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów 2:1 [WIDEO] Emocje do końca

od 16 lat
Fortuna 1 Liga. Lechia Gdańsk rzutem na taśmę pokonała Stal Rzeszów. Dopiero gol Tomasza Neugebauera przesądził o sięgnięciu po pełną pulę. Polecamy skrót wideo najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów

Lechia zeszła na przerwę z zaliczką. Po raz pierwszy w jej barwach trafił Maksym Chłań. Stal odpowiedziała w 78 minucie, kiedy szansę w polu karnym wykorzystał Adler Da Silva. Wreszcie siedem minut później gospodarze szybko przedostali się pod bramkę i po ładnym strzale ustalili wynik.

W dwunastu występach Lechia uzbierała dziewiętnaście punktów. Jest dziewiąta i ma do rozegrania zaległy mecz z Polonią Warszawa. Stal zajmuje trzynastą pozycję.

Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów 2:1 (1:0)
Bramki: Maksym Chłań 35', Tomasz Neugebauer 85' - Adler Da Silva 78'
Żółte kartki: Chłań, Chindriș, D'Arrigo, Sarnawski- Góra.
Sędzia: Piotr Urban (Warszawa).
Widzów: 5579 osób.

Lechia Gdańsk: Sarnawski - Piła, Chindris (52 D'Arrigo), Olsson, Kałahur - Żelizko - Mena (87 Sypek), Neugebauer, Kapić (87 Sezonienko), Chłań - Bobcek (67 Zjawiński).

Stal Rzeszów: Wrąbel - Warczak (87 Pena), Góra, Kościelny, Oleksy - Danielewicz (69 Jesus Dias), Thill - Łyczko (69 Wachowiak), Kądziołka (12 Łysiak), Prokić (87 Kłos) - Adler

Lechia Gdańsk - Stal Rzeszów. Byliście na pełnym emocji i wygranym meczu Biało-Zielonych? Znajdźcie siebie na zdjęciach

1. LIGA w GOL24

Internauci nie mają litości dla Legii Warszawa po jej porażce ze Stalą Mielec (1:3) - już czwartej z rzędu w lidze i zarazem drugiej na własnym stadionie. Obejrzyjcie najlepsze memy.

MEMY o Legii Warszawa po porażce ze Stalą Mielec. "Dobra tak...