Skrót meczu Odra Opole - GKS Tychy 0:2. Zabójczy finisz nowego lidera [WIDEO]

od 16 lat
Fortuna 1 Liga. Odra Opole straciła pozycję lidera na rzecz GKS Tychy. Przyjezdni okazali się zabójczo skuteczni w ostatnich minutach, kiedy zdobyli obie bramki. A mogło wyjść zupełnie inaczej, gdyby karnego wykorzystał przed zmianą stron Maciej Makuszewski. Zobaczcie skrót najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Odra Opole - GKS Tychy

Jedni i drudzy przystępowali do meczu z kompletem punktów po dwóch kolejkach. Hit nie zawiódł. Odra przed przerwą zmarnowała okazję na prowadzenie. Rzutu karnego nie strzelił Maciej Makuszewski, którego intencje odczytał 19-letni Maciej Kikolski, wypożyczony na cały sezon z Legii Warszawa.

W drugiej połowie GKS Tychy przeszedł do ofensywy. Zwycięstwo zapewnił sobie dopiero po 80 minucie. Gola na 1:0 po zgraniu piłki strzelił zmiennik Wiktor Niewiarowski. Gdy sędzia zerkał już na zegarek, żeby gwizdnąć po raz ostatni w meczu, wynik z bliska ustalił inny piłkarz z ławki, Daniel Rumin. Do pustej bramki podał Mateusz Radecki.

GKS Tychy z kompletem dziewięciu punktów i bilansem bramkowym 7-3 został nowym liderem Fortuna 1 Ligi.

Odra Opole - GKS Tychy 0:2 (0:0)
Bramka: Niewiarowski 80', Rumin 96'
W 41. minucie Makuszewski (Odra) nie wykorzystał karnego (obronił Kikolski)
Żółte kartki: W. Kamiński, M. Kamiński2, Antczak, Szrek – Połap, Mystkowski, Błachewicz, Nedić
Czerwona kartka: W. Kamiński – 51. (za dwie żółte)

Odra Opole: Haluch – Spychała, Żemło, M. Kamiński, Szrek (88. Mikinić) – W. Kamiński, Niziołek – Makuszewski (84. Purzycki), Galan, Antczak (84. Surzyn) – Czapliński (84. Bednarski).

GKS Tychy: Kikolski – Teclaw, Nedić, Budnicki, Żytek – Szpakowski (67. Niewiarowski), Radecki, Mystkowski (74. Mikita) – Połap (67. Machowski), Śpiączka (83. Rumin), Błachewicz.

1. LIGA w GOL24

Remis w meczu Motor - GKS Katowice był sprawiedliwym wynikiem,Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Kibice GKS Katowice opanowali stadion Motoru i zobaczyli dob...