od 16 lat
PKO Ekstraklasa. Blisko 9 tys. kibiców zgromadzonych w sobotę przy Struga obejrzało dwie bramki, ale nie zwycięstwo Radomiaka Radom. Gospodarz nowego obiektu zremisował z Piastem Gliwice 1:1. Polecamy obszerny skrót najciekawszych akcji.

Bramki z meczu Radomiak Radom - Piast Gliwice

Piast miał argumenty, żeby wywieźć trzy punkty. W całym meczu oddał aż dziewiętnaście strzałów. Tak jak wcześniej zawiódł jednak z gry. Jedyną, wyrównującą bramkę zdobył po rzucie karnym. W środek trafił Michał Chrapek po faulu Mateusza Cichockiego na Jorge Feliksie.

Wcześniej, też w drugiej połowie do siatki trafił Radomiak. Zaważyło o tym zagranie w tempo od Dawida Abramowicza i strzał głową Pedro Henrique. Nowy snajper strzelił trzeciego gola w tym sezonie.

Z przebiegu gry remis wydaje się nie krzywdzić obu stron. Jedni i drudzy mieli swoje momenty. W Radomiaku bez wątpienia błysnął młody bramkarz Albert Posiadała, choć po ostatnim gwizdku nie mógł cieszyć się z czystego konta.

Po tej kolejce Radomiak nadal spogląda na Piasta z góry tabeli. Ugrał dziesięć punktów, podczas gdy gliwiczanie osiem. Aż pięć razy w siedmiu występach zremisowali. Brak skuteczności to ich największa bolączka.

Zakupowy szał dobiegł końca. W Europe zamknęło się okno transferowe, choć w niektórych ligach, jak chociażby w polskiej, można jeszcze dokonywać wzmocnień.Zerknijmy jednak na topowe ligi, jacy piłkarze zmienili klubowe barwy w ostatnim dniu letniego okna transferowego? Na liście duże nazwiska!Kliknij w prawo, by sprawdzić kolejnych piłkarzy!

Najciekawsze transfery ostatniego dnia okienka. Joao Cancelo...